Polisy w Playu dla biznesu

opublikowano: 02-04-2018, 22:00

W grudniu ubiegłego roku sieć komórkowa Play zadebiutowała z aplikacją na smartfony do sprzedaży prostych polis.

W grudniu ubiegłego roku sieć komórkowa Play zadebiutowała z aplikacją na smartfony do sprzedaży prostych polis. Oferta jest skierowana wyłącznie do klientów Playa, a opłata za ubezpieczenie doliczana do rachunku za usługi telekomunikacyjne. Do tej pory mogły z niej korzystać jedynie osoby indywidualne, a teraz operator udostępnił tę opcję również dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

— W ciągu ostatnich tygodni zauważyliśmy, że klienci korzystający z taryf biznesowych aktywnie ściągają aplikację i próbują kupować produkty w Play Ubezpieczenia — uzasadnia tę decyzję Rafał Bednarski z Play Ubezpieczenia.

Specjalna aplikacja, proces zakupowy oraz wszystkie pozostałe elementy z punktu widzenia klienta pozostają bez zmian. Wystarczy w rejestracji podać numer telefonu oraz utworzyć hasło, za pośrednictwem którego będzie można logować się do aplikacji. W kolejnych krokach klient wpisuje imię, nazwisko, numer PESEL oraz adres zamieszkania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu