Polityka: Kochalski kandydatem na prezesa PKN Orlen

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
11-07-2006, 16:03

"Polityka" dowiedziała się, że Mirosław Kochalski może zostać nowym szefem PKN Orlen. Tygodnik ustalił, że kandydatura komisarza Warszawy jest obecnie rozważana przez władze Prawa i Sprawiedliwości.

"Polityka" dowiedziała się, że Mirosław Kochalski może zostać nowym szefem PKN Orlen. Tygodnik ustalił, że kandydatura komisarza Warszawy jest obecnie rozważana przez władze Prawa i Sprawiedliwości.

"Polityka" podkreśla doświadczenie menedżerskie Kochalskiego. Wskazuje, że jego nazwisko było już wymieniane wśród kandydatów na następcę Andrzeja Mikosza na stanowisku ministra skarbu, zanim jeszcze szefem resortu został Wojciech Jasiński. Tygodnik zwraca uwagę, że Mirosław Kochalski bardzo dobrze zna specyfikę pracy w Orlenie. Przez trzy lata, za prezesury Andrzeja Modrzejewskiego, był w koncernie dyrektorem Biura Dostaw i Zakupów Pozapaliwowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Polityka: Kochalski kandydatem na prezesa PKN Orlen