Polki szturmowały butik Wiktorii

opublikowano: 30-08-2017, 22:00

4,4 tys. — tyle osób zgłosiło się wczoraj na otwarcie pierwszego w pełni wyposażonego sklepu Victoria’s Secret w Polsce.

Nie wszystkim udało się wejść do środka — rezygnowali, widząc tłumy szturmujące wejście. Butik znajduje się w centrum handlowym Arkadia w Warszawie i zajmuje powierzchnię 1200 mkw.

Nawet 2 godziny trzeba było 30 sierpnia czekać na możliwość zrobienia zakupów w nowym sklepie Victoria's Secret w Warszawie
Zobacz więcej

Nawet 2 godziny trzeba było 30 sierpnia czekać na możliwość zrobienia zakupów w nowym sklepie Victoria's Secret w Warszawie Bloomberg

Kolejka pierwszych klientek ustawiła się już na dwie godziny przed otwarciem centrum handlowego, a po godz. 11, gdy w wejściu do sklepu przecięto różową wstęgę, wykraczała daleko poza wejście do galerii handlowej. Ochrona pilnowała, by na terenie butiku nie znajdowało się więcej osób, niż był w stanie pomieścić, a kontrolą objęła nawet drzwi obrotowe centrum handlowego.

Według doniesień klientek wypowiadających się w dyskusji na Facebooku w kolejce trzeba było czekać nawet dwie godziny. Większość stanowiły bardzo młode dziewczyny, skuszone bezpłatnymi poradami brafiterek, darmową torbą Victoria’s Secret lub po prostu ofertą bielizny i akcesoriów.

Najtańsze majtki kosztują w butiku 55 zł, zaś biustonosze — 140 zł. Za jej wprowadzenie i funkcjonowanie w Polsce odpowiada kuwejcki gigant detaliczny — Alshaya Group.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Druś

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Polki szturmowały butik Wiktorii