PolLog 2005 już za cztery miesiące

Marcin Bołtryk
opublikowano: 09-06-2005, 00:00

Redakcja „PB” wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Menedżerów Logistyki przygotowuje trzecią edycję Forum Polskich Menedżerów Logistyki.

PolLog 2005 odbędzie się w dniach 13-14 października 2005 r. na terenie Centrum Targowego EXPO XXI. Tematem przewodnim forum będzie w tym roku wykorzystanie najnowszych technologii w łańcuchach dostaw. Impreza będzie kontynuacją konferencji organizowanych przez PSML i „PB” od 2003 r.

— Forum Polskich Menedżerów Logistyki PolLog 2005 będzie imprezą dla profesjonalnych logistyków, którzy chcą lepiej poznać tajemnice logistycznych sukcesów liderów biznesu, jak również aktualne trendy, wyzwania i dobre praktyki logistyczne w kraju i na świecie. W swoim założeniu, PolLog 2005 ma być — podobnie jak w ubiegłych latach — intelektualnym i towarzyskim świętem polskiej branży TSL — mówi Krzysztof Rutkowski, prezes PSML.

Tematyka

Hasło przewodnie trzeciej edycji PolLogu brzmi: „Najnowsze technologie jako warunek sukcesu w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Trendy rozwojowe, realia rynkowe, nadzieje i mity”. Podstawowe pytania, na które postarają się odpowiedzieć organizatorzy forum, to m.in.: czy środowisko logistyczne znalazło się w szponach technologistyki, czy można odnieść sukces w zarządzaniu łańcuchem dostaw bez wspomagania ze strony najnowszych technologii, które z rozwiązań technologicznych mają szansę stać się przełomowe w najbliższej przyszłości.

— Będziemy również zastanawiać się nad tym, w jakim kierunku zmierza rozwój oprogramowania wspomagającego zarządzanie współczesnymi łańcuchami dostaw i jakie nowości technologiczne stwarzają największe możliwości osiągnięcia przewagi konkurencyjnej w zarządzaniu transportem, zapasami i składami — dodaje Krzysztof Rutkowski.

Sesje

W ramach PolLog 2005 zaprezentowanych zostanie blisko 20, przygotowanych specjalnie na forum, niekomercyjnych wystąpień merytorycznych, podporządkowanych głównemu tematowi imprezy. Zakończy się ona panelem dyskusyjnym z udziałem ekspertów.

Po pierwszym dniu obrad przewidziane jest uroczyste wieczorne spotkanie, połączone z Balem Logistyka. W jego trakcie wręczone zostaną nagrody dla laureatów konkursu Menedżer Logistyki 2005.

Szczegóły dotyczące programu imprezy będą pojawiać się na stronach sekcji Transport i Logistyka oraz witrynach internetowych PSML i „PB”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcin Bołtryk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / PolLog 2005 już za cztery miesiące