Połóż gminne światłowody

KA
opublikowano: 21-06-2012, 00:00

Starostwo Powiatowe w Mikołowie szuka firmy, która zaprojektuje, a następnie wybuduje w pięciu gminach sieć telekomunikacyjną opartą na kablach światłowodowych.

Ma ona być gotowa do 15 października 2013 r.

Gwarancja na roboty ma wynosić 5 lat. Wykonawca ma też dostarczyć 25-letnią gwarancję producenta na system kanalizacji i okablowania światłowodowego.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej 5 km sieci światłowodowej o wartości nie mniejszej niż 100 tys. zł, a w ostatnich pięciu latach przynajmniej jedną sieć światłowodową o wartości 3,5 mln zł, z wykonaniem przynajmniej dwóch aktywnych węzłów sieci.

Projektanci i szefowie robót muszą mieć 3 lub 5 lat doświadczenia zawodowego. Średnie roczne przychody netto oferentów ze sprzedaży w trzech ostatnich latach nie mogą być niższe od 3,5 mln zł. Do tego muszą mieć 1 mln zł w gotówce lub zdolności kredytowej. Wadium to 100 tys. zł.

WAŻNA DATA

5.07

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte godzinę później.

Kontakt:

Beata Motyssek tel.: 32-32 48 100

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu