Polska na home office

opublikowano: 20-03-2020, 06:06

Dlaczego kryzys wywołany koronawirusem jest poważny, jak zmieni nasze życie i jak go przezwyciężyć. Kto i na jaką pomoc od rządu może liczyć? No i jak odnaleźć się, gdy wszyscy pracują zdalnie.

Miliony pracowników na home office, zamknięte centra handlowe i restauracje, widmo bankructwa krążące nad coraz większą liczbą firm. Przedsiębiorcy apelujący do rządu o pomoc, ale jednocześnie przeznaczający prywatne miliony na walkę z chorobą. Rząd prezentujący tarczę antykryzysową wartą ponad 200 mld zł, by ratować biznes – tak wyglądał ostatni tydzień zimy. 

Powstaje zatem pytanie, czy ta sytuacja to rzeczywiście początek potężnego kryzysu czy może przesadzona panika. Czy podjęte przez rząd działania pozwolą nam go przezwyciężyć? Kto i na jaką pomoc może liczyć, i od kogo bo swoje zadania ma i rząd i banki. I czy ten kryzys – który jak zaraz usłyszycie – jest zupełnie inny niż te które dotąd przeżyliśmy, trwale zmieni nasze życie – o tym rozmawiamy w najnowszym odcinku Pulsu Biznesu do słuchania.

Gośćmi są: Zbigniew Jagiełło, prezes PKO BP, Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan, Paweł Borys, prezes PFR, Przemek Kadula, szef Talent Place, Konrad Świrski, prezes Transition Technologies i Maciej Stanusch, założyciel Stanusch Technologies.

Zajmiemy się też tym, z czym wielu z nas się niespodziewanie musiało zmierzyć – pracą zdalną. Jaką ją sobie zorganizować, by nie zwariować, ale i jak nadzorować pracowników, by nie stracić efektu. Nie zabraknie też rozważań, czy boty i telekonferencje zastąpią nam spotkania? 

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy