Polskie spółki zabłysną w Hanowerze

opublikowano: 19-12-2018, 22:00

Na początku kwietnia w Hanowerze odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna dla firm z branży przemysłowej, w tym m.in. z sektorów IT, automatyki i robotyki.

Wydarzenie będzie elementem targów Hannover Messe, największej na świecie imprezy przemysłowej. Warto podkreślić, że wiele przedsiębiorstw, które zaprezentowały się w Hanowerze w ubiegłym roku, podpisało potem umowy z kontrahentami. Do udziału w wydarzeniu zaprasza ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas spotkania polscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych, a także szansę poznania najnowocześniejszych trendów w branży przemysłowej. Giełda kooperacyjna jest przeznaczona m.in. dla firm specjalizujących się w rozwiązaniach software i hardware dla przemysłu, a także z sektorów fotowoltaiki, energii wiatrowej i wodnej, automatyki i robotyki. W formularzu rejestracyjnym przedstawiciele biznesu powinni określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chcą nawiązać z kontrahentami.

WAŻNA DATA

1-5.04 W tych dniach w Hanowerze odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna dla firm.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.een.org.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu