Środki z emisji przeznaczone zostaną na zwiększenie wolumenu zamówień towarów.
Według prognoz, w 2010 r. spółka chce osiągnąć 13,08 mln zł przychodów i 358 tys. zł zysku netto.
Po pierwszym półroczu spółka ma 3,82 mln zł przychodów (+118 proc. r/r).
Importer i dystrybutor elektroniki pozyskał z emisji prywatnej 1,5 mln zł. Na NewConnect spółka chce zadebiutować na przełomie lipca i sierpnia.
Środki z emisji przeznaczone zostaną na zwiększenie wolumenu zamówień towarów.
Według prognoz, w 2010 r. spółka chce osiągnąć 13,08 mln zł przychodów i 358 tys. zł zysku netto.
Po pierwszym półroczu spółka ma 3,82 mln zł przychodów (+118 proc. r/r).