Pomagamy ograniczać ryzyko zagranicznej ekspansji

Puls Biznesu, partner publikacji: PKO Bank Polski
opublikowano: 20-05-2018, 22:00

JAKUB PAPIERSKI, wiceprezes PKO Banku Polskiego

Dotychczasowi laureaci konkursu Polska Firma Międzynarodowy Czempion konsekwentne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań łączą z dbałością o najwyższą jakość produktów. To podejście godne wyróżnienia i propagowania, szczególnie wśród przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub dopiero rozważają ekspansję zagraniczną.

Cieszę się, że PKO Bank Polski może swoim wsparciem służyć rozwojowi ich firm. Ekspansja zagraniczna polskich przedsiębiorców jest faktem. Bijące rekordy sprzedaży gry komputerowe, nowoczesne okna będące synonimem solidności czy doceniane za jakość i wzornictwo meble to powszechnie znane przykłady sukcesu polskich przedsiębiorców na europejskich i światowych rynkach.

PKO Bank Polski od lat wspiera polskich przedsiębiorców z sukcesem zdobywających zagraniczne rynki. Proponowane przez nas narzędzia ograniczają ryzyko, które towarzyszy zagranicznej ekspansji. Dodatkowo firmy obecne na rynku niemieckim i czeskim mogą liczyć na bezpośrednią obsługę poprzez zagraniczne oddziały PKO Banku Polskiego — we Frankfurcie nad Menem oraz Pradze.

Do końca roku na taką pomoc, dzięki uruchomieniu oddziału w Londynie, będą mogli także liczyć przedsiębiorcy działający na rynku brytyjskim.

Nie mam wątpliwości, że kolejna edycja konkursu Polska Firma Międzynarodowy Czempion pomoże wyróżnić grupę przedsiębiorców, którzy w najbliższej przyszłości staną się kolejnymi ambasadorami Polski na globalnej scenie gospodarczej.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Puls Biznesu, partner publikacji: PKO Bank Polski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy