Pomoc UE na miejsca pracy

SACH
opublikowano: 06-09-2012, 00:00

Spotkanie informacyjne „Zakładanie działalności gospodarczej oraz tworzenie nowych miejsc pracy poprzez zaangażowanie funduszy zwrotnych”.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w województwie łódzkim zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Zakładanie działalności gospodarczej oraz tworzenie nowych miejsc pracy poprzez zaangażowanie funduszy zwrotnych”.

Odbędzie się ono 19 września w Łodzi. Wydarzenie jest skierowane do przedsiębiorców z regionu łódzkiego, którzy chcieliby sięgnąć po dotacje na zwiększenie zatrudnienia oraz do mieszkańców województwa planujących swój biznes.

Spotkanie poprowadzą eksperci z Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Regionalnego Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług. Liczba miejsc jest ograniczona, więc o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.rpo.lodzkie.pl. Trzeba go wypełnić i przesłać na adres: szkolenia.rpo@lodzkie.pl. Na dodatkowe pytania można uzyskać odpowiedzi pod nr tel.: +42 663-30-28.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu