Pomorskie: audyty i strategie dla MSP

opublikowano: 26-03-2013, 00:00

W specjalnym konkursie mały biznes z regionu pomorskiego dostanie wsparcie na innowacje.

Samorząd województwa zaprasza firmy do udziału w przedsięwzięciu pod nazwą „Strategie i audyty innowacyjne dla przedsiębiorstw”. To konkurs tylko dla sektora MSP. Jego reprezentanci mają szanse na objęcie wsparciem w postaci strategii innowacji lub audytów innowacyjnych, które będą przyznawane w zależności od aktualnych potrzeb konkretnej firmy. Organizatorzy konkursu chcą pomóc przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy są ukierunkowani na tworzenie innowacji w regionie i mają w planach wprowadzenie w życie nowych rozwiązań.

Narzędzie w postaci strategii innowacji będzie służyło do określenia tożsamości firmy i stworzenia jej unikalności, co pozwoli na odróżnienie się od konkurencji. Natomiast audyt innowacyjny określi, w których obszarach warto szukać innowacji w firmie i w jaki sposób wykorzystać zgromadzony w niej potencjał. W konkursie nie mogą uczestniczyć firmy, które mają zapewnione finansowanie na te cele z innych źródeł unijnych.

Aby wziąć udział w przedsięwzięciu, trzeba wypełnić wniosek konkursowy i złożyć go w formie papierowej i elektronicznej (płyta CD) w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku. Wsparciem w ramachkonkursu objętych zostanie maksymalnie trzynaście firm.

2.04

Do tego dnia do godz. 15.45 trwa nabór konkursowych wniosków.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Szczegółów na temat konkursu udziela: Anna Marzec tel.: +58 32-68-304 a.marzec@pomorskie.eu www.pomorskie.eu/pl/praca/ konkursy/platforma.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Pomorskie: audyty i strategie dla MSP