Pomorze: dotacje na rozwój

opublikowano: 12-02-2019, 22:00

26 lutego w Gdańsku odbędzie się szkolenie dla firm pod hasłem „Obierz kurs na sukces — fundusze europejskie na rozwój biznesu”.

Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w Gdańsku. Eksperci omówią zasady ubiegania się o granty i pożyczki z Pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+. Specjaliści przedstawią też konkursy dotacyjne z programu Inteligentny Rozwój. Paleta grantów do zdobycia w nim jest szeroka. Króluje wsparcie na nowatorskie projekty i prace badawcze. Ponadto eksperci zaprezentują program „Pomorski Broker Eksportowy”, którego celem jest wsparcie przedsiębiorców chcących podbijać obce rynki. Firmy z regionu mogą liczyć na dofinansowanie udziału w międzynarodowych targach, misjach gospodarczych i innych wydarzeniach promujących produkty i usługi. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie GPIFE przy ul. Augustyńskiego 1. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane