Pomorze nabiera wiatru w żagle

WK
opublikowano: 26-05-2014, 00:00

POMORSKIE

1 Tytuł Filara Gospodarki zobowiązuje do… bycia takim filarem, to znaczy do nieustannego rozwoju w eleganckiej i skutecznej formule społecznej, do troski o środowisko, o pracowników, o region i o Polskę. Nowoczesna firma jest dobrym obywatelem korporacyjnym, dba o interes regionu i Polski, jak też o swój dynamiczny i bezpieczny rozwój.

2 Od lokalnego samorządu oczekuję… przyjaznej współpracy, troski o to, by było jak najmniej przeszkód w rozwoju i najwięcej zachęt do jego kontynuacji. Musi być sprzężenie zwrotne między samorządem i firmą, by maksymalizować korzyści i minimalizować możliwości zadrażnień.

3 Moja wizja regionu za 10 lat to… jeden z najwspanialszych obszarów Polski, szybko się rozwijający, z rosnącym dobrobytem i elegancją cywilizacyjną. Słowem: miejsce, w którym wszyscy chcieliby mieszkać i pracować. Choć interesy Grupy Lotos obejmą znacznie większy obszar terytorialny i biznesowy, zawsze pozostanie szanowaną i lubianą firmą z Pomorza.

PAWEŁ OLECHNOWICZ

prezes Lotosu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu