Pomorze Zachodnie: 47 mln zł na B+R

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 27-02-2018, 22:00

To już ostatni dzwonek dla przedsiębiorców z regionu, którzy chcą zdobyć dotacje na prowadzenie projektów badawczo- -rozwojowych.

Do podziału między wnioskodawców w ramach działania 1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego jest 47 mln zł. O wsparcie mogą powalczyć nie tylko firmy MSP, ale również duzi gracze i partnerstwa naukowo-przemysłowe.

— W samej strategii pisania wniosku o dofinansowanie kluczowa będzie odpowiedź na kryteria, które dają punkty. W końcu to one zdecydują o miejscu przedsiębiorcy na liście rankingowej. Należy dokładnie opisać projekt, a więc co przyniesie on firmie i jak zareaguje na niego rynek. Warto też skorzystać z opracowań zewnętrznych opisujących trendy w sektorze — podkreśla Beata Cichocka-Tylman, dyrektor ds. innowacji i B+R w PwC. Więcej informacji: www.rpo.wzp.pl © Ⓟ

WAŻNA DATA

2.03

Dotego dnia można składać wnioski o dotacje z działania 1.1 RPO WZP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Pomorze Zachodnie: 47 mln zł na B+R