Czytasz dzięki

Pomorze Zachodnie: granty na B+R

opublikowano: 06-02-2020, 22:00

Przedsiębiorcy z regionu mogą starać się o dotacje na projekty badawczo-rozwojowe.

Wsparcie jest zarezerwowane w działaniu 1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego („Projekty B+R przedsiębiorstw”). W puli jest ok. 27 mln zł. W konkursie mogą startować nie tylko MŚP, ale także duże firmy i partnerstwa naukowo-przemysłowe składające się z co najmniej jednego przedsiębiorstwa i jednej jednostki naukowej. Granty sfinansują projekty dotyczące wdrażania wyników prac B+R w działalności firmy. Dotacje pokryją również koszty przedsięwzięć wpisujących się w jedną z inteligentnych specjalizacji Pomorza Zachodniego.

Chodzi m.in. o wielkogabarytowe konstrukcje wodne i lądowe, zaawansowane wyroby metalowe, produkty drzewno-meblarskie i opakowania przyjazne środowisku. Szansę na dofinansowanie mają firmy, których projekty obejmują badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe (albo tylko te ostatnie). Konkurs składa się z trzech rund. Pierwsza zakończy się 4 maja, natomiast druga i trzecia odpowiednio 6 lipca i 7 września.

WAŻNA DATA: 7.09 - do tego dnia można składać wnioski o dotacje z działania 1.1 RPO WZP.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.rpo.wzp.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy