Porozmawiajmy o zarządzaniu

Partnerem publikacji jest Capital24tv
opublikowano: 07-02-2023, 10:09
aktualizacja: 07-02-2023, 10:09
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Czy przedsiębiorczości, zaradności możemy się nauczyć? Od czego zależy sukces? Czy warto ryzykować budując swój biznes? Czy szczęście i intuicja odgrywają ważną rolę w podejmowaniu decyzji? Może wystarczy być charyzmatycznym i ambitnym, by osiągnąć swój cel jak Beata Drzazga.

LIDIA SKUZA

Kim jest Beata Drzazga, założycielka i prezes BetaMed SA, właścicielka wielu firm w tym Drzazga Clinic i Dono da Scheggia w Polsce, BetaInvest LLC w Miami, wizjoner, doradca biznesowy i życiowy, dziekan wydziału medycznego Akademii Górnośląskiej. A może warto zadać pytanie jaka jest ta utalentowana menedżerka, która nie obawia się ryzyka i podejmuje nowe wyzwania biznesowe.

Ponad 20 lat temu postawiła na nietypowe usługi, dostrzegła potrzebę na rynku, zbudowała od podstaw i sprostała wyzwaniu. Pierwsza firma jaką stworzyła spełniła oczekiwania wielu rodzin i bliskich osób ciężko chorych. Początkująca w świecie biznesu zdecydowała się świadczyć wyjątkową ofertę, budując podwaliny pod BetaMed SA. I co ciekawe z biegiem lat firma nie utraciła na jakości i rzetelności, a wręcz nadal spółka ta może pochwalić się nowoczesnym, profesjonalnym i co ważne pełnym zrozumienia i cierpliwości podejściem do świadczonych usług, czyli opieki nad pacjentem.

Beata Drzazga zaczynała swoją przygodę z biznesem w małym pokoiku, ucząc się na własnych błędach, przeszła długą drogę wyzwań i wyrzeczeń, a teraz zatrudnia ponad 3 tys. pracowników i może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą i wysoką jakością świadczonych usług. Obserwuje rynek, analizuje, ale również pozwala, by intuicja podpowiadała jej jakich działań warto się podjąć, w co zainwestować. Otacza się ludźmi, którym zależy na osiąganiu sukcesu, którzy rozumieją jak ważne jest nie tylko wytyczanie drogi i konsekwencja w działaniu, ale i umiejętność elastycznego przejścia do nowych rozwiązań. Beata Drzazga nie obawia się kryzysów, potrafi nimi zarządzać i gasić pożary. Pomimo emanującej z niej energii i szybkości w działaniu potrafi także ze spokojem i cierpliwością dążyć do wytyczonego celu.

Więcej na stronach Capital24tv.pl oraz w rozmowie dostępnej

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane