Pośladki w legginsach

opublikowano: 29-05-2019, 22:00

Sportowy wygląd jest w modzie. Świadczy o tym wzrost popytu na liposukcję i brazylijskie pośladki — informuje portal MarketWatch.

Portal przytacza najnowsze statystyki z brytyjskiego i amerykańskiego rynku. W latach 2017-18 na Wyspach odnotowano 12-procentowy wzrost przeprowadzonych procedur odsysania tłuszczu — wynika z corocznego raportu The British Association of Aesthetic Plastic Surgeons (BAAPS). W tym samym czasie liczba innych operacji plastycznych w tym kraju, w tym operacji powiększenia lub zmniejszenia piersi, utrzymywała się na tym samym poziomie. Za oceanem natomiast liczba przeprowadzonych liposukcji wzrosła o 5 proc.

— Wzrost pojawia się w czasach, gdy w kobiecej modzie dominują ubrania sportowe, które raczej eksponują fizyczność, niż cokolwiek zakrywają — mówi dr Rajiv Grover, były prezes BAAPS.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane