Powiedz „Bonjour” nowemu partnerowi

opublikowano: 12-11-2015, 22:00

26 odbędzie się pierwsze w historii polsko-francuskie forum biznesowe.

Organizuje je Business France, rządowa agencja, która odpowiada za wspieranie francuskich firm na świecie. Przyjedzie ponad 30 spółek znad Sekwany, a każda będzie mieć spotkania z co najmniej pięcioma potencjalnymi partnerami z Polski. Francuzi szukają przede wszystkim klientów i dystrybutorów, choć np. Corporate Clothing Consulting, producent odzieży roboczej, chce też w Polsce nawiązać współpracę ze szwalniami. [MAG]

Kontakt: Agnieszka Wiechecka, agnieszka.wiechecka@businessfrance.fr, tel.: 22 529 31 18.

Te firmy szukają klientów, partnerów i dystrybutorów:

ASCOMETAL

Jest jednym z głównych producentów stali specjalnych, specjalizującym się w produktach długich (pręty i druty) przeznaczonych dla przemysłu samochodowego, maszynowego, wydobywczego, oil & gas oraz do produkcji łożysk.

CGP COATING INNOVATION-TECHNICOAT SOLUTION

Jest światowym liderem w dziedzinie przekładek antypoślizgowych i specjalistą w rozwiązaniach dotyczących opakowań oraz procesu pakowania.

AUYANTEPUY

Zajmuje się sprzedażą samochodów kempingowych różnych marek, zarówno nowych, jak i używanych, poprzez sieć siedmiu francuskich filii.

GROUPE BERTO

Firma rodzinna obecna na rynku od 1963 r., czołowy dostawca usług lokalnego transportu i dystrybucji z kierowcami. Specjalizuje się również w wynajmie wszelkiego rodzaju przemysłowych samochodów ciężarowych bez kierowców, a także outsourcingu usług regionalnej dystrybucji.

HIKOB

Tworzy i dostarcza bezprzewodowe, niezależne systemy akwizycji danych (DAQ) umożliwiające wielopunktową kontrolę, służące do przechwytywania.

SARL LABARTHE

Specjalizuje się w mechanice precyzyjnej. Produkuje części średnich rozmiarów na bazie form kutych i/lub odlewanych, pracuje na prototypach i małych seriach, wykonuje podzespoły mechaniczne.

LUMIPLAN

Tworzy, rozwija, instaluje i utrzymuje produkty służące wyświetlaniu i zarządzaniu informacją w miastach, środkach komunikacji, kurortach narciarskich oraz w czasie wydarzeń sportowych.

EASY MILES

Dostarcza autonomiczne samochody elektryczne EZ10, dedykowane im oprogramowanie oraz wsparcie sieci klientów we Francji i za granicą. EZ10 jest pojazdem elektrycznym bez kierowcy, może przewieźć aż 12 osób, jest także dostępny dla osób niepełnosprawnych dzięki zamontowanej rampie wejściowej.

FRANCE SIGNALISATION

Proponuje systemy i aparaturę ostrzegającą o prowadzonych pracach kolejowych.

MAFELEC

Wyspecjalizowana w produkcji części elektromechanicznych, podzespołów oraz urządzeń przewidzianych do pracy w bardzo niebezpiecznym środowisku, które znajdują zastosowanie w kolei, pojazdach przemysłowych, windach, oraz w dziedzinach pozyskiwania energii, obrony i lotnictwa.

APSYS

Firma doradczo-projektowa, filia grupy Airbus. Proponuje usługi i rozwiązania dla przedsiębiorstw z sektora oil & gas, energii, chemii, jak również w dziedzinie transportu lotniczego i naziemnego (koleje, tramwaj, metro).

PELLENC

Projektuje, produkuje i sprzedaje separatory optyczne do odpadów komunalnych i przemysłowych. Urządzenia firmy segregują odpady pod względem ich składu i koloru.

SNEF

Lider we Francji w dziedzinie wykonywania instalacji elektrycznej dużych obiektów i zarządzania wykończeniem budynków. Firma zajmuje się projektowaniem i wykonaniem instalacji, jej obsługą i konserwacją.

UVGermi

Dezynfekcja wody pitnej, basenowej i ścieków za pomocą promieni UV.

HUBEE

Czołowa we Francji firma w dziedzinie VoD, która obsługuje platformy CMS SaaS oraz aplikacje kontentowe.Główne produkty firmy to VOD, Catch-up TV, EST, MCN, TV Everywhere, DAI. Wśród klientów firmy we Francji znajdują się stacje telewizyjne, operatorzy telefonii, platformy VOD.

Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
×
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.

CORPORATE CLOTHING CONSULTING (Grupa MULLIEZ-FLORY)

Projektowanie i produkcja odzieży korporacyjnej i roboczej.

LABORATOIRE PARIS DÔME

Firma z 40-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji kosmetyków wytwarzanych na bazie naturalnych składników aktywnych. Jej oferta to produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów pod markami własnymi lub klienta.

LABORATORIUM NUTERGIA

Producent suplementów diety, twórca koncepcji Nutrition Cellulaire Active®, czyli aktywnego odżywiania komórek.

LA COMPAGNIE DES VETERINAIRES (LCV)

Odbiór i kremacja odpadów weterynaryjnych.

LOXOS

Producent mebli do przewijania i pielęgnacji noworodków i niemowląt dla szpitali i żłobków.

PARIS MASTERGROUP

Zespół niezależnych biur architektonicznych świadczących usługi w zakresie urbanistyki, rewitalizacji i zagospodarowania przestrzennego. Oferta adresowana jest do samorządów lokalnych i partnerów o zbliżonym profilu działalności.

TECHNI INDUSTRIES

Oferuje rozwiązania „pod klucz” firmom z branży elektronicznej, samochodowej, lotniczej, kosmicznej, a także laboratoriom farmaceutycznym i placówkom medycznym w dziedzinach, takich jak antystatyka, środki ochrony indywidualnej, materiały medyczne, pomieszczenia sterylne.

VITAGERMINE

Jeden z głównych producentów żywności ekologicznej we Francji. Firma rozpoczęła działalność w 1995 r., wprowadzając na francuski rynek pierwsze mleko bio dla noworodków.

EUROPE SNACKS

Producent wysokiej jakości przekąsek, takich jak chipsy, ciastka, krakersy, istnieje od 20 lat, w 2014 r. zanotowała obroty na poziomie 95 mln EUR. Obecnie celem Europe Snacks jest rozwój produktów private label w sektorze przemysłu oraz w branży HoReCa.

CHOCOLAT MATHEZ

Producent czekoladowych trufli.

OCEANE

Spółdzielnia Producentów warzyw i owoców.

ECLOR

Producent cydru Loïc Raison i Ecusson.

BADET CLEMENT & CO

Dystrybutor wina French Brand Wines, Les Jamelles, Abbots Delauynay.

MAISON ROUIF

Dystrybutor Fine Wines Burgundii.

CHATEAU DE BRIGUE

Dystrybutor win Prowansji, Różowe AOP Côtes de Provence.

DOMAINE PLESSIS GLAIN

Dystrybutor win Loary — Muscadet Sèvre et Maine, Gamay, Cabernet Franc, Cabernet Sauvignon, Egiodola, Chardonnay, Pinot Gris, Sauvignon Gris Merlot.

ABBSIL

Firma informatyczna założona w 2004 r., specjalizująca się w projektach IT dla branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz telekomunikacyjnej. Oferta ABBSIL obejmuje tworzenie oprogramowania, architektury i systemów informacji, integrację aplikacji oraz usługi Business Intelligence dla firm telekomunikacyjnych.

SAVOYE

Projektuje i wdraża rozwiązania automatyki magazynowej na całym świecie. Firma zrzesza grupę specjalistów z dziedziny inżynierii i IT, którzy opracowują narzędzia informatyczne i zautomatyzowane systemy logistyczne dostosowane do potrzeb klienta.

PERFORMANSE

Specjalizuje się w dziedzinie rozwoju narzędzi psychometrycznych, wspomagających podejmowanie decyzji w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Rozwiązania oferowane przez PerformanSe bazują na najnowszych osiągnięciach z zakresu psychologii behawioralnej, psychometrii oraz informatyki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane