Poznaj partnerów z Bałkanów

DI
opublikowano: 26-04-2012, 00:00

Warszawska konferencja będzie okazją do nawiązania kontaktów z bałkańskimi przedsiębiorcami.

Około 100 przedsiębiorców z Albanii, Armenii, Bośni, Bułgarii, Kosowa, Macedonii, Czarnogóry, Rumuni, Serbii i Słowenii pojawi się w maju na 6. Regionalnej Konferencji CEED (Center for Entrepreneurship and Executive Development).

Konferencja ma być okazją do wymiany biznesowego know-how, a przede wszystkim nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami z regionu.

— Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie tegorocznej konferencjiw Polsce ze względu na obiecujące wyniki gospodarcze, stabilność rozwoju i rozmiar rynku. Z naszej perspektywy Polska to jeden z najlepiej rokujących rynków w Europie — powiedział cytowany w komunikacie Peter Righi, szef CEED, wspieranej przez rząd USA, międzynarodowej organizacji non profit, działającej na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Głównym mówcą konferencji będzie Jerry Colonna — nowojorski inwestor (m.in. Twitter i Geocities sprzedany Yahoo za 3,7 mld USD), doradca biznesowy i coach pracujący po obu stronach Atlantyku.

Moderować dyskusje będzie Johan Gorecki — przedsiębiorca (członek zespołuzałożycielskiego Skype’a), założyciel i dyrektor generalny Globe Forum (międzynarodowej platformy promowania innowacji, łączącej naukowców, przedsiębiorców i inwestorów), propagator idei zrównoważonego rozwoju. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja i szczegółowe informacje na stronie www.ceed-global.org.

24 i 25

maja W warszawskim hotelu Novotel odbędzie się 6. Regionalna Konferencja CEED.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu