Poznań pod znakiem targów

MBE, PAP
opublikowano: 20-11-2012, 00:00

Międzynarodowych Targi Ochrony Środowiska Poleko

500 wystawców weźmie udział w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleko, które rozpoczynają się dziś w Poznaniu. Będzie to największa impreza targowa poświęcona tej tematyce w naszej części Europy.

W tym samym czasie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać się będą Międzynarodowe Targi Techniki Komunalnej Komtechnika oraz Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych. Towarzyszyć im będzie Kongres Samorządów „Gmina 2012”, poświęcony rozwojowi regionów i współpracy samorządów, administracji publicznej i biznesu.

W ramach targów odbędą się też specjalistyczne konferencje i sympozja, których tematyka koncentrować się będzie m.in. na funkcjonowaniu kolei regionalnych, międzyregionalnych i aglomeracyjnych, miejskich i prywatnych przedsiębiorstw transportowych czy efektywności gospodarowania infrastrukturą kolejową i nieruchomościami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu