Poznań pojedzie na targi Imex

Ryszard Gromadzki
opublikowano: 24-03-2003, 00:00

Poznań. Stolica Wielkopolski wygrała status rekomendowanego miejsca turystyki biznesowej na targi Imex — Światową Wystawę Podróży Motywacyjnych, Spotkań, Kongresów i Targów, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia we Frankfurcie nad Menem. Konkurs, przeprowadzony przez organizatorów targów jesienią ubiegłego roku, odbywał się pod nazwą „Dzika Karta na Imex — Spójrz w przyszłość”.

Według przedstawicieli zarządu miasta, udział w targach powinien tę opinię ugruntować i sprawić, że Poznań stanie się miastem rozpoznawalnym w środowisku organizatorów turystyki biznesowej.

W targach udział weźmie około 2,5 tys. wystawców ze 140 krajów. Poznań wygrał „dziką kartę” na targi Imex ex aequo z miastem belgijskim Charleroi. Dzięki karcie Poznań otrzymał m.in. 90-proc. zniżkę w opłatach za udział w targach, specjalną promocję miasta, bezpłatny udział w profesjonalnych warsztatach i doradztwo w zakresie marketingu ze strony specjalistów z branży.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Poznań pojedzie na targi Imex