Prawie 600 mostów do naprawy w Nadrenii Północnej-Westfalii

opublikowano: 14-08-2019, 09:36

Gdyby rząd Niemiec zdecydował się wesprzeć słabnącą gospodarkę inwestycjami w infrastrukturę, w największym pod względem ludności kraju związkowym wiedzą już na co wydać pieniądze.

Większość mostów drogowych w Nadrenii Północnej-Westfalii wymaga pilnej naprawy, wynika z ustaleń władz transportowych landu. W środę z powodu konieczności remontu zostanie zamknięty most Fleher nad Renem, łączący Düsseldorf i Neuss, którym dziennie przejeżdża ok. 85 tys. aut. To jeden z 573 mostów w Nadrenii Północnej-Westfalii, które zakwalifikowano do pilnej naprawy po sprawdzeniu 920 takich przepraw. Władze podkreślają, że lista nie jest zamknięta, bo wciąż nie przeprowadzono inspekcji kolejnych 200 mostów, które oceniane są pod względem wieku, technologii budowy i obciążenia ruchem. 

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, thelocal.de

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy