Premia za polecenie konta

opublikowano: 20-06-2017, 22:00

Toyota Bank ma promocję dla małych i średnich przedsiębiorców. Mogą z niej skorzystać firmy mające w banku rachunek firmowy.

 Polega ona na udzielaniu premii za polecanie konta swoim kontrahentom. Jej wysokość może sięgać do 400 zł miesięcznie za każdą z trzech pierwszych partnerskich firm, które skorzystają z akcji w ramach polecenia. Maksymalnie można tą drogą otrzymać w ciągu roku 14,4 tys. zł. Polecone firmy muszą jednak skorzystać nie tylko z konta w Toyota Banku, ale także z linii kredytowej. Premia wyniesie 1 proc. od kwoty limitu kredytowego przyznanego poleconemu kontrahentowi. Bonus zostanie podzielony na dwanaście części, które będą wypłacane miesięcznie na konto. Warunkiem otrzymania dwunastu kwot premii jest utrzymanie przez kontrahenta konta wraz z linią kredytową w okresie, na który została zawarta umowa. Promocja Toyota Banku potrwa do końca bieżącego roku.

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu