Premier: akceptujemy układ koalicyjny

opublikowano: 27-01-2007, 16:33

Mamy w dalszym ciągu akceptację dla obecnego układu koalicyjnego - powiedział premier J. Kaczyński po sobotnim posiedzeniu Rady Politycznej PiS.

Mamy w dalszym ciągu akceptację dla obecnego układu koalicyjnego - powiedział premier Jarosław Kaczyński po sobotnim posiedzeniu Rady Politycznej PiS.

Szef rządu przyznał jednak, że podczas posiedzenia "podnosiły się głosy o pewnych niedogodnościach" związanych z koalicją.

Podczas posiedzenia, jak powiedział premier, "stawały sprawy kontynuacji w Polsce (...) starych układów". Szef rządu dodał, że "tak dzieje się na poziomie powiatów, ale też w pewnym stopniu na poziomie województw".

"Wolą Rady Politycznej jest to, by z tymi układami podjąć walkę" - oświadczył premier

Sobotnia Rada przyjęła uchwałę "Polska zmierza w dobrą stronę", w której pozytywnie oceniono kierunek rozwoju Polski. W uchwale wyrażono też wolę kontynuowania "koalicji prawicowo- ludowej".(DI, PAP)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane