Premier: Jaromir Netzel ma kwalifikacje na stanowisko prezesa PZU

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 13-06-2006, 08:03

Premier podejmie decyzję w sprawie nowego prezesa PZU, gdy zapozna się z informacjami Prokuratora Krajowego. Prasa zarzuciła prezesowi Jaromirowi Netzlowi, że jest zamieszany w afery finansowe.

Premier podejmie decyzję w sprawie nowego prezesa PZU, gdy zapozna się z informacjami Prokuratora Krajowego. Prasa zarzuciła prezesowi Jaromirowi Netzlowi, że jest zamieszany w afery finansowe.

Premier powiedział w "Sygnałach Dnia", że rozmawiał wczoraj o tej sprawie z ministrem skarbu Wojciechem Jasińskim. Zwrócił się też do Prokuratora Krajowego o informacje na temat postępowań, w których mógł uczestniczyć Netzel. Marcinkiewicz powiedział, że przed objęciem przez Netzla stanowiska nie było informacji o jego udziale w żadnych podejrzanych sprawach. Dodał, że Jaromir Netzel ma kwalifikacje, aby być prezesem PZU.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane