Premier: Od czwartku realizuję program rządu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 10-11-2005, 22:02

Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział po sejmowym głosowaniu, w którym jego rząd uzyskał wotum zaufania, że już od czwartku, "krok po kroku", będzie realizował program swojego rządu.

Premier Kazimierz Marcinkiewicz zapowiedział po sejmowym głosowaniu, w którym jego rząd uzyskał wotum zaufania, że już od czwartku, "krok po kroku", będzie realizował program swojego rządu.

"Dziś uzyskałem znaczące poparcie parlamentarne" - powiedział premier w oświadczeniu wygłoszonym w Sejmie po głosowaniu. Jak dodał, "za to wotum zaufania dziękuje wszystkim środowiskom politycznym - PiS, Samoobronie, LPR i PSL".

"Dziękuję także wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali mnie w tych ostatnich tygodniach" - powiedział.

"Dwa dni po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych, kiedy Jarosław Kaczyński wręczył mi nominację na premiera rządu RP, przedstawiłem harmonogram działań mających na celu powołanie rządu" - przypomniał. Jak dodał, "krok po kroku ten harmonogram realizował - skutecznie", przedstawił "skład rządu i dobry dla Polaków program".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane