Prezes Budimeksu ma drugi etat

opublikowano: 04-06-2019, 22:00

Dariusz Blocher został dyrektorem grupy Ferrovial.

Będzie kierował jej działaniami na rynkach: polskim, brytyjskim, irlandzkim i słowackim. Jednocześnie pozostanie na obecnym stanowisku prezesa Budimeksu — największej w Polsce firmy budowlanej specjalizującej się w budownictwie: drogowym, kolejowym, energetycznym, przemysłowym i kubaturowym. Hiszpańska Grupa Ferrovial jest w pierwszej dziesiątce największych firm budowlanych w Europie, jest też inwestorem strategicznym Budimeksu. Dariusz Blocher jest związany z grupą od 2002 r. Jako prezes Grupy Budimex zarządza także oddziałem niemieckim firmy oraz kontraktem budowlanym na Litwie.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu