PRL reaktywacja

Michlina Szczepańska
opublikowano: 28-12-2017, 22:00

Szokująca prognoza na 2018 rok: odzież i obuwie

Klient nasz pan. Jego sentyment zapewnia drugą młodość kultowym markom znanym z PRL-u. Nowa kolekcja pod dawnym szyldem Hoffland trafiła już na rynek, wcześniej zaprezentowano ją podczas berlińskiego tygodnia mody, gdzie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem.

— To marka z potencjałem międzynarodowym — ma stać się polskim brandem eksportowym. Dziś jesteśmy potęgą w zagranicznej sprzedaży odzieży, ale trudno mówić o szerzej rozpoznawanym szyldzie. Hoffland to zmieni — usłyszeliśmy od zarządzających zaangażowanych w odbudowę potęgi Hofflandu.

Już dziś na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu widać spacerowiczki w bananowych spódnicach z logo producenta.

Inna PRL-owska marka robi karierę na stokach — i to nie byle jakich. Na początku grudnia odwiedzający słynny narciarski kurort St. Moritz po raz pierwszy ujrzeli logo Polsport na nartach gości najbardziej ekskluzywnych hoteli. Jak wynika z naszych informacji, to początek ekspansji sportowej marki. W kolejnym sezonie zadebiutuje w segmencie luksusowej odzieży dla miłośników białego szaleństwa. Wszystko to dzięki inwestycji dwóch przedstawicieli pierwszej dziesiątki najbogatszych Polaków.

O tym, że mamy do czynienia z prawdziwym wysypem dawnych szyldów, świadczy kolejna reaktywacja. Lada moment w sklepach pojawią się swojskie sofiksy. Kultowy model na rzepy ma być noszony przez polskich olimpijczyków. Do ustalenia pozostały ostatnie szczegóły — przede wszystkim kolor rzepów. Negocjacje są na finiszu.

To jedna z naszych szokujących prognoz, tzw. czarnych łabędzi (wydarzenie bardzo mało prawdopodobne, ale o potencjalnie wielkich konsekwencjach)

Przeczytaj inne szokujące prognozy >>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Michlina Szczepańska

Polecane