Produkty Franklina najpopularniejsze

JAG, ANALIZY ONLINE
opublikowano: 29-10-2012, 00:00

Ranking analizy.pl

Serwis analizy.pl podgląda co miesiąc ponad 35 tys. unikalnych użytkowników. Blisko połowa z nich to inwestorzy indywidualni, którzy szukają informacji na temat ciekawych możliwości inwestycyjnych. Okazuje się, że owe poszukiwaniaczęsto prowadzą do produktów oferowanych przez zagraniczne fundusze.

Wśród najpopularniejszych znalazły się trzy z oferty Franklin Templeton Investments. Jednym z nich jest Templeton Asian Growth Fund, zarządzany przez MarkaMobiusa.

Trzon portfela stanowią spółki z Chin i Tajlandii z sektora energetycznego i banki. Drugim produktem jest Templeton Global Total Return, którego aktywa sięgają 25 mld USD. W skali pięciu lat fundusz zarobił prawie 70 proc., a w ciągu ostatniego roku 16,3 proc.

Popularnością cieszy się również HSBC GIF Global Emerging Markets Bond, który inwestuje w obligacje państw i firm z rynków wschodzących na całym świecie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JAG, ANALIZY ONLINE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu