Produkty i usługi finansowe

SW, DI
opublikowano: 05-01-2012, 00:00

PRODUKTY FINANSOWE

Nowe lokaty w Volkswagen Bank

Od 28 grudnia 2011 r. klienci Volkswagen Banku posiadający lokatę Plus Biznes mogą skorzystać z wyższego oprocentowania. W przypadku lokaty na okres od 30 do 59 dni wynosi ono do 4,25 proc. dla kwoty 5 tys. zł. Wartość ta stopniowo wzrasta aż do 4,5 proc. dla lokat od 150 tys. zł. Lokata Plus Biznes jest dostępna dla posiadaczy Plus Konta Biznes w Volkswagen Bank direct. W celu otwarcia konta wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej banku. Lokatę można założyć na dowolny okres od 30 do 360 dni.

USŁUGI FINANSOWE

Negocjacja kursu walut w mBanku

mBank wprowadził dla swoich klientów możliwość negocjowania kursów walut. Przelewy z negocjowanym kursem są realizowane z rachunków bieżących: ekonto; eMax USD, EUR, GBP; mBizneskonto; mBiznesmax USD, EUR, GBP. Usługa dotyczy jedynie przelewów walutowych wewnętrznych jednorazowych i zdefiniowanych, a negocjacja odbywa się przez konsultanta mLinii. Minimalna kwota uprawniająca do negocjacji to dla przelewu w PLN: 30 000 PLN, dla przelewu w USD: 10 000 USD, dla przelewu w EUR: 10 000 EUR, dla przelewu w GBP: 7 000 GBP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW, DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu