Promocja Getinu do końca roku

SW
opublikowano: 26-07-2012, 00:00

OFERTA DLA MSP

Getin Bank do końca roku przedłuża promocję „Rachunek firmowy z prezentem”. Na przedsiębiorców, którzy do grudnia otworzą Konto Firmowe w Getin Banku oraz będą dokonywać miesięcznych transakcji kartą płatniczą na kwotę minimum 600 zł, czekają upominki rzeczowe.

Do wyboru jest ekspres do kawy Espresso Essenza, urządzenie wielofunkcyjne Epson Styls SX125 (drukarka, skaner albo kopiarka), nawigacja Mio Spirit 380 Poland lub radio samochodowe Manta RS3500 Car Radio Player.

W ramach Konta Firmowego Getin Banku przedsiębiorca może korzystać z premii za saldo, bezpłatnych przelewów elektronicznych oraz przelewów do ZUS i urzędu skarbowego, rachunków pomocniczych w ramach konta głównego, pakietu bezpłatnych ubezpieczeń z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatnego dostępu do informacji prawnych oraz dostępu do konta przez internet.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Promocja Getinu do końca roku