Promocja linii kredytowej w ING

opublikowano: 23-08-2013, 00:00

ING Bank Śląski przygotował promocję „1000 zł za 5 zł” dla klientów prowadzących działalność gospodarczą i korzystających z uproszczonych form księgowości.

Przedsiębiorcy, którzy w czasie trwania promocji otworzą w ING Banku Śląskim rachunek firmowy, podpiszą umowę o linię kredytową, uruchomią ją oraz przystąpią do promocji, przez pełne 6 miesięcy kalendarzowych zapłacą stałą opłatę 5 zł miesięcznie za każde 1000 zł linii kredytowej, niezależnie od poziomu wykorzystania linii. W tym czasie bank nie będzie pobierał odsetek od wykorzystanej kwoty linii. Klienci, którzy skorzystają z promocji, nie zapłacą prowizji za udzielenie linii kredytowej, która standardowo wynosi 2 proc. kwoty linii min. 200 zł. Z promocyjnych warunków można skorzystać do 27 września br. Linia kredytowa w banku ING jest dostępna w dwóch opcjach — standard linia kredytowa do 200 tys. zł bez zabezpieczenia, i megalinia kredytowa do 500 tys. zł z zabezpieczeniem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Promocja linii kredytowej w ING