Promocja w Millennium Leasing

opublikowano: 26-03-2013, 00:00

Koszt miesięcznej składki ubezpieczenia jest na poziomie porównywalnym do składki miesięcznej wariantu jednorazowego.

Millennium Leasing ma promocję wieloletniego ubezpieczenia komunikacyjnego. W jej ramach koszt miesięcznej składki ubezpieczenia jest na poziomie porównywalnym do składki miesięcznej wariantu jednorazowego.

Millennium Leasing zapewnia m.in. gwarancję stałej składki ubezpieczeniowej przez cały okres leasingu, gwarancję niezmienności ceny ubezpieczenia niezależnie od ilości szkód w okresie leasingu, brak konieczności dodatkowej składki z tytułu wypłaty odszkodowania za szkodę, z góry ustalony, procentowy spadek wartości pojazdu w każdym miesiącu umowy leasingu oraz brak opłat dodatkowych związanych z rozłożeniem składki na raty. Promocją objęte są wszystkie nowo zawierane transakcje na pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy i przyczepy, pojazdy fabrycznie nowe oraz używane o okresie eksploatacji nie dłuższym niż 3 lata.

Aby skorzystać z promocji, trzeba do 30 czerwca br. złożyć wniosek leasingowy, podpisać umowę z Millennium Leasing, zarejestrować pojazd i kupić polisę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu