Promuj firmę na targach w Walencji

SACH
opublikowano: 31-01-2012, 00:00

Polscy przedsiębiorcy mogą zdobyć nowe zlecenia na giełdzie kooperacyjnej w Walencji.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza rodzime firmy do udziału w Międzynarodowych Targach Energii, Rozwiązań Środowiskowych i Gospodarki Wodnej Egética Expoenergética / Ecofira / Efiaqua.

Wydarzenie będzie miało miejsce od 29 lutego do 2 marca w Walencji. Przedsiębiorcy z Polski będą mogli wziąć udział w indywidualnych międzynarodowych spotkaniach biznesowych B2B z zagranicznymi firmami (w formie giełdy kooperacyjnej) oraz zaprezentować materiały informacyjne swoich firm na stoisku wydziału promocji handlu i inwestycji Ambasady RP w Madrycie.

Targi w Walencji to okazja do zyskania nowych zleceń, zapoznania się z innowacyjnymi technologiami, promocji firmy na rynkach zagranicznych. Giełda kooperacyjna jest przeznaczona dla firm zajmujących się energią (w tym odnawialną), gospodarką wodno-ściekową, gospodarką odpadami, zrównoważonym budownictwem, a także architekturą krajobrazu.

Udział w targach i giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny — uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty przelotu i zakwaterowania. Istnieje możliwość dofinansowania zakwaterowania — w tym celu trzeba skontaktować się z organizatorem. Aby wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej, trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line. Więcej informacji udziela Aleksandra Wadowska z PARP, e-mail: aleksandra_wadowska@parp.gov.pl, tel.: +48 22 432-83-75.

14.02

To dzień, w którym mija termin rejestracji firm na targi.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu