Promuj się na polskim stoisku narodowym

opublikowano: 09-02-2015, 00:00

ZŁAP KONTRAKT na początku maja w Mediolanie odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Spożywczych TuttoFood 2015.

To jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń w Europie. Polska będzie miała podczas tej imprezy stoisko narodowe — jego organizacja to element programu gospodarczego realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach polskiego udziału w Wystawie Światowej EXPO 2015. Przedsiębiorcy z naszego kraju będą mieli możliwość prezentowania na stoisku swojej oferty. Działalność swoich firm będą mogli przedstawić także podczas seminarium informacyjno-promocyjnego poświęconego polskiej branży spożywczej. W programie są także spotkania B2B z zagranicznymi przedsiębiorcami zainteresowanymi współpracą z polskimi podmiotami. Udział w targach jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają z własnej kieszeni koszty podróży i zakwaterowania. © Ⓟ

WAŻNA DATA:
3-6.05 W tych dniach odbędą się Międzynarodowe Targi Spożywcze TuttoFood 2015.

WIĘCEJ INFORMACJI: http://zagranica.mtp.pl/pl/news/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu