Czytasz dzięki

Przegląd mediów - 16 września

Internet Securities
opublikowano: 16-09-2005, 08:39

Przegląd mediów - 16 września

Przegląd mediów - 16 września

Puls Biznesu--WZ Getin Holding zdecyduje dziś o przejęciu Open Finance (12)

Rzeczpospolita--Kurs złotego rośnie od ponad 2 tygodni m.in. dzięki oczekiwaniom na zwycięstwo PO i kolejne cięcia stóp (B1)--Prezes Nafty Polskiej zapowiada wybór inwestorów dla spółek WSCh w I kw. 2006 r. (B3)--„Wall Street Journal”: 2 grupy funduszy inwestycyjnych chcą przejąć TDC (B3)--Zarząd KGHM chcą porozumienia o sprzedaży Telefonii Dialog na rzecz powiązanej z Jukosem grupy GTS Central Europe wg gazety (B5)--Grupa Lotos chce zwiększyć udział w rynku detalicznym do ponad 8% pod koniec tego roku z 7,5% obecnie (B5)--Shell chce zwiększyć udział w polskim rynku do 15% w ciągu 4 lat z obecnych 8,8% głównie poprzez stacje partnerskie (B7)--MinFin przesunął emisję obligacji w USD na koniec września (B9)

Gazeta Wyborcza--OBOP: Po ma 36% poparcia, PiS – 23%, razem mieliby 348 miejsc w 460-osobowym Sejmie; dalej SLD (9%), LPR (8%), Samoobrona (7%) i SDPL (5%) (5)--Po obniżce akcyzy ceny benzyn na stacjach spadły o kilkanaście groszy (24)--Kaczyński i Tusk chcą referendum nt. przyjęcia euro (26)--Czeski rząd stwierdził, że PKN Orlen powinien dopłacić 69 mln USD za akcje czeskiego Unipetrolu (B2)--Mędza z MI: W budżecie na 2006 r. jest ponad 1 mld zł na infrastrukturę kolejową i 1,1 mld zł na infrastrukturę drogową (26)

Parkiet--Elektrim może wnieść apelację do angielskiego sądu, który nakazał natychmiastowe spłacenie obligatariuszy (3)--Koszty zmiany brandu wyniosą 28 mln zł w TUiR Warta i 22 mln zł w Kredyt Banku wg gazety (4)

ISB--ZUS nie przekazał w czwartek środków do OFE z powodu przerwy technicznej--Antczak z PO: Polska wciąż ma szanse przyjąć euro w 2008 roku, a wcześniej złoty powinien wejść do europejskiego mechanizmu kursowego ERM2 z kursem sztywnym--Skarb Państwa ma 51,96% akcji PKO BP po zbyciu akcji pracownikom banku, którzy posiadają już 10,34%--TP SA przedstawi ok. 25 X kilkuletnią strategię i decyzję co do 34% Centertela--Marka Orange zastąpi Ideę od poniedziałku--PTK Centertel będzie gotowa na przenaszalność numerów od 10.X--TNS OBOP: 29% Polaków deklaruje chęć zaciągnięcia kredytu lub pożyczki--Finansowanie budowy bloku energetycznego Pątnów II ruszy po 25 września--MinFin: Deficyt budżetu po sierpniu 2005 r. wyniósł 52,8% planu na cały rok--Czekaj z RPP: Inflacja nie powinna przekroczyć 2,5% do I kw. 2007 roku--Czekaj z RPP: Wybory nie są przeszkodą dla decyzji RPP--Czekaj z RPP: Kurs złotego zdyskontował wynik wyborów, po których nie powinien słabnąć--Czekaj z RPP: Oznaki ożywienia gospodarczego są widoczne, ale nie wiadomo czy trwałe--Czekaj z RPP: Obecny poziom stóp proc. nie hamuje wzrostu gospodarczego--ARiMR podpisała z HP umowę na utrzymanie IACS-u o wartości 419 mln zł--Sejmowa komisja chce uznania umowy prywatyzacyjnej PZU za nieważną--GUS: Wynagrodzenia wzrosły w sierpniu o 2,8% r/r, a zatrudnienie wzrosło o 2,0% r/r--GUS: Liczba mieszkań oddanych do użytku wzrosła w sierpniu o 31,4% r/r--BOŚ liczy na poprawę zysku w 2005 roku wobec 37,21 mln zł w 2004r.

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane