Przegląd mediów - 18 stycznia

Internet Securities
opublikowano: 18-01-2006, 09:03

Przegląd mediów

Przegląd mediów

Rzeczpospolita--Prezydent zgodził się pomóc w rozmowach na temat koalicji, ale jest gotów rozwiązać parlament (A1)--SLD i SDPL chce koalicji z Unią Pracy, Partią Demokratyczną i Zielonymi pod przywództwem A. Kwaśniewskiego (A5)--K. Jedlak został nowym redaktorem naczelnym „Parkietu” (B3)--Obligatariusze Elektrimu chcą wziąć udział w rozmowach spółki z Deutsche Telekom i Vivendi nt. PTC (B4)--Mech: MinFin nie planuje emisji długu za granicą oprócz planowanych na przyszły tydzień euroobligacji (B7)

Gazeta Wyborcza--Prezydent L. Kaczyński w pierwszą podróż zagraniczną pojedzie do USA (7)--Komisja Finansów Publicznych poparła m.in. poprawki rządowe do budżetu 2006 (20)

Parkiet--Jasiński: Zastrzeżenia Komisji Europejskiej nie powinny wpływać na negatywne stanowisko rządu wobec fuzji Pekao SA-BPH (3)--Elektrownia Bełchatów wkrótce rozpocznie budowę bloku nr 13 (4)--Zarząd KGHM proponuje 1,2% podwyżki, związkowcy chcą więcej (4)--Sławiński z RPP: Średniookresowe perspektywy inflacji nie zmieniły się zasadniczo od sierpniowej projekcji inflacyjnej (8)

Puls Biznesu--Axa rozpocznie działalność w Polsce w maju wg gazety (4)--Ostateczne oferty na Vojvodjanska Banka mają być złożone w kwietniu lub maju (6)

Gazeta Prawna--Prezes PZU nie wyklucza zainteresowania przejęciem Banku BPH (9)

ISB--Na giełdzie minimalne spadki WIG 20, ale maklerzy przewidują dalsze spadki--Złoty osłabił się we wtorek z powodu ryzyka przedterminowych wyborów--PZU spodziewa się 500 mln zł oszczędności w wyniku zmian organizacyjnych--Wartość transakcji kartami VISA w Polsce wzrosła o 12,7% do 26,4 mld euro w okresie X 2004-IX 2005--Moszoro z MinFin: BGK powinien zostać dokapitalizowany, ale nie z budżetu--GUS: Liczba mieszkań oddanych do użytku wzrosła w grudniu 2005 o 9,3% r/r--PZU jest gotowe do wypłaty dywidendy na poziomie 25-50% zysku netto--Fundusz zamknięty BPH FIZ Bezpieczna Inwestycja 4 może zebrać 1 mld zł środków--Instytucje finansowe sprzedają udziały w TFI, by oferować szerszy pakiet funduszy--TFI Union Investment oczekuje 700 mln zł nowych środków w 2006 r.--TFI Union Investment: Zyski z akcji w 2006 r. wyniosą ok. 15%, z obligacji - 4,5-5,0%--ZCh Police rozpoczną rozbudowę instalacji do produkcji bieli w I połowie 2006 r.--Pentor: Bankowcy oczekują inflacji w grudniu 2006 na poziomie 2,44% r/r--PiS i PO deklarują chęć współpracy, ale PiS rozpoczyna rozmowy o innej koalicji--Pengab spadł w styczniu o 3,2 pkt do 35,8 pkt, ale wynik jest najlepszy od 6 lat--Produkcja samochodów osobowych wzrosła w grudniu o 14,1% r/r--Novator otrzymał zapisy na sprzedaż 246.477.701 akcji Netii w wezwaniu--Wskaźnik wydajności pracy w Polsce wzrósł do 7,7% w 2005 r. z 4,1%--Na rynku walutowym niewielkie zmiany, gracze czekają na decyzje polityków--Na rynku akcji we wtorek spodziewane dalsze wzrosty

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane