Przegląd prasy - 25 stycznia

Internet Securities
opublikowano: 25-01-2005, 08:35

Przegląd prasy

Przegląd prasy

Puls Biznesu--MSP wkrótce ogłosi, jakimi akcjami dokapitalizuje Bank Gospodarstw Krajowego wg gazety; bank potrzebuje do 1 mld zł (6)--Austriacki koncern stalowy Voest Alpine zdecyduje do połowy lutego o lokalizacji nowego zakładu w Polsce wg gazety (8)--Podravka wejdzie na GPW w maju lub czerwcu wg chorwackiej prasy (10)--Skandynawska spółka Industrial and Financial Services rozważa debiut na GPW (10)

Rzeczpospolita--Kielecki sąd skazał 3 polityków SLD za tzw. aferę starachowicką (A1, A3)--Spółki z GPW planują nowe emisje akcji warte łącznie 440-610 mln zł (B1)--Vivendi Universal deklaruje chęć zwiększenia zaangażowania w Elektrimie Telekomunikacja (B2)--GfK Polonia: Prawie połowa Polaków świadomie kupuje podrabianą odzież i obuwie (B2)--EBOR zainteresowany Ciechem, ale nie będzie kupował akcji w ofercie publicznej (B3)--Prawnicy nie wykluczają, że trybunał arbitrażowy zgodzi się zawiesić postępowanie w sprawie PZU (B7)

Gazeta Wyborcza--Boryszew przejmie toruńską Elanę (22)--MSP przekaże FSO 52 mln zł pomocy publicznej po tym, jak w ub. tygodniu na pomoc zgodziła się Komisja Europejska wg gazety (22)

Parkiet--J. Dobrosz, szef speckomisji ds. PZU, chce wstrzymania postępowania arbitrażowego (5)--Wiceprezes Łukoila podtrzymuje zainteresowanie rosyjskiego koncernu przejęciami w Polsce firm naftowych, takich jak Grupa Lotos (5)--Grupa Man planuje otwarcie TFI z funduszami hedgingowymi w Polsce (7)

Życie Warszawy--Rząd może ogłosić we wtorek, że popiera starania PZPN o zorganizowanie piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 r. przez Polskę i Ukrainę (1)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane