Czytasz dzięki

Przemysław Gdański pokieruje BGŻ BNP Paribas

opublikowano: 26-10-2017, 11:05
aktualizacja: 26-10-2017, 11:08

Przemysław Gdański został powołany na stanowisko prezesa BGŻ BNP Paribas.

Uchwała rady nadzorczej w tej sprawie wejdzie w życie w dniu uzyskania zgody Komisji Nadzoru Finansowego. Od 1 listopada Gdański będzie natomiast wiceprezesem, któremu powierzono kierowanie pracami zarządu.

PREZES OD KORPORACJI:  Przemysław Gdański to jeden z największych ekspertów od bankowości korporacyjnej w Polsce. Przez ostatnie dziewięć lat kierował pionem korporacyjnym w mBanku i w tym czasie urósł on do rangi rynkowego lidera. Wcześniej zasiadał w zarządzie Pekao i Banku BPH.
Zobacz więcej

PREZES OD KORPORACJI:  Przemysław Gdański to jeden z największych ekspertów od bankowości korporacyjnej w Polsce. Przez ostatnie dziewięć lat kierował pionem korporacyjnym w mBanku i w tym czasie urósł on do rangi rynkowego lidera. Wcześniej zasiadał w zarządzie Pekao i Banku BPH. Fot. ARC

O tym, że były wiceprezes mBanku ds. bankowości komercyjnej i inwestycyjnej, jest kandydatem nr 1 do przejęcia sterów w BGŻ BNP Paribas pisaliśmy w "Pulsie Biznesu" miesiąc temu. Wówczas z kierowania bankiem zrezygnował Tomasz Bogus. Czytaj więcej...

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane