Przepis na sukces aplikacji mobilnej

MBE
opublikowano: 04-06-2013, 00:00

Specjaliści od projektowania aplikacji mobilnych podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami Showroomu organizowanego przez technopark w Kielcach.

Technopark Kielce zaprasza przedsiębiorców, studentów i wszystkich zainteresowanych najnowszymi technologiami na kolejne już spotkanie z cyklu Show Room. Tym razem będzie poświęcone aplikacjom mobilnym. W wydarzeniu, które odbędzie się 14 czerwca, wezmą udział eksperci zajmujący się projektowaniem takich aplikacji. Będzie można równieżporozmawiać z przedstawicielami firmy Google Polska. Do udziału w spotkaniu technopark zachęca zarówno przedsiębiorców, którzy chcieliby poszerzyć wiedzę na temat aplikacji mobilnych, jak i tych, którzy poszukują partnerów do biznesu w tej branży. Podczas spotkania będzie mowa m.in. o tym, jak analizować statystyki stron mobilnych, aplikacji i kampanii internetowych, na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu operacyjnego, podczas projektowania aplikacji mobilnej czy jak zaprojektować użyteczny interfejs. Eksperci parku odpowiedzą także na pytanie, jaką strategię obrać, tworząc stronę internetową firmy.

— W informatyce każdy dzień przynosi zmiany. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do programu spotkania tematu dotyczącego wersji stron, jakie firmy mają do wyboru. Porównamy zalety i wady lekkiej strony mobilnej i strony responsywnej — zapowiada Dominik Kraska, kierownik Działu Doradztwa i Transferu Technologii.

SPOTKANIE OTWARTE

W spotkaniu można wziąć udział bezpłatnie po uprzedniej rejestracji. Aby jej dokonać, należy skontaktować się z Katarzyną Wójcik, tel.: 41 278 72 00 wew. 1021, e-mail katarzyna.wojcik@ technopark.kielce.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane