Czytasz dzięki

Przepisy w sukurs firmom rodzinnym

Możliwość powołania sukcesyjnego zarządcy to szansa na zachowanie ciągłości działania spółki i zabezpieczenie miejsc pracy — podkreśla FPP.

Oczekiwana przez środowisko biznesowe ustawa o zarządzie sukcesyjnym to krok w stronę systematyzacji przepisów i ułatwienie dla wielu osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą — ocenia projekt tego aktu Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP). Przyznaje, że zgodnie z założeniami jego autorów, możliwość powołania zarządcy sukcesyjnego wybranego przez samego przedsiębiorcę lub jego spadkobierców jest szansą na zachowanie ciągłości działania firm, a także zabezpieczenie tysięcy miejsc pracy.

Artykuł dostępny dla subskrybentów i zarejestrowanych użytkowników
REJESTRACJA
SUBSKRYBUJ PBOD 7,90 ZŁ /MIES.

Chcesz przeczytać ten artykuł? Zarejestruj się!

lub dołącz przez:
Google
LinkedIn
Masz już konto? Zaloguj się
PB online

Rejestrując się, otrzymasz limitowany dostęp do ograniczonej puli artykułów publikowanych w serwisie pb.pl. W ramach usługi będziemy mogli przesyłać Ci newslettery przygotowane przez redakcję "Pulsu Biznesu". Zawsze możesz zrezygnować z usługi poprzez usunięcie swojego konta z serwisu. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres prenumerata@pb.pl.

Jeżeli chcesz uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów, zostań naszym subskrybentem.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska). Klauzula informacyjna w pełnej wersji dostępna jest tutaj.