Przeżył katastrofę i... wygrał na loterii

Ten mężczyzna może mówić, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Nie dość, że przeżył awaryjne lądowanie samolotu, to wygrał też sporą kasę na loterii.

Jak donosi serwis Associated Press, 62-letni Mohamed Basheer z Indii, który pracuje w salonie dealerskim Al Tayer Motors w Dubaju był 3 sierpnia razem z ponad 300 innymi osobami na pokładzie samolotu Boeing 777 linii Emirates, który zmuszony był do awaryjnego lądowania na lotnisku w Dubaju. Samolot rozbił się i zaczął się palić, ale na szczęście wszyscy zostali bezpiecznie ewakuowani i nikt nie poniósł poważniejszych obrażeń. 

Mohamed Basheer
Zobacz więcej

Mohamed Basheer

YT

Kilka dni później Basheer wygrał 1 mln USD w loterii na lotnisku zorganizowanej przez Dubai Duty Free.

Szczęśliwiec zamierza przeznaczyć środki na wsparcie swojej rodziny cele dobroczynne w swoim rodzinnym mieście Pallickal w indyjskim stanie Kerala.

Pieniądze nie uderzyły mu do głowy. Nie zamierza bowiem rezygnować z zatrudnienia jako koordynator operacji flotowych i pracować u samochodowego dealera do emerytury. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Przeżył katastrofę i... wygrał na loterii