Przychodnia w Galerii Młociny

opublikowano: 26-02-2018, 22:00

Enel-Med, firma prowadząca sieć centrów medycznych, otworzy przychodnię w Galerii Młociny na warszawskich Bielanach.

— Rozważając lokalizacje naszych placówek, wybieramy miejsca, gdzie są nasi pacjenci, gdzie jest im wygodnie dojechać, gdzie oprócz wizyty w naszej placówce mogą przy okazji załatwić inne sprawy. Szukaliśmy dogodnego miejsca w północno-zachodniej części Warszawy i znaleźliśmy je w Galerii Młociny — komentuje Bartosz Rozwadowski, dyrektor ds. inwestycji i zakupów Centrum Medycznego Enel-Med.

Galeria Młociny to nowe wielofunkcyjne centrum, które połączy 220 sklepów i punktów usługowych, biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino. Na ponad rok przed otwarciem 75 proc. powierzchni jest już wynajęte. Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny — w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej i parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

— Galeria Młociny została zaprojektowana w taki sposób, by stać się rzeczywistym sercem tej części miasta. Dzisiejsze galerie handlowe to znacznie więcej niż sklepy. W takich miejscach spędzamy czas, jemy, odpoczywamy, spotykamy się ze znajomymi i załatwiamy coraz więcej codziennych spraw. Usługi medyczne to jedna z takich potrzeb, które chcemy zaspokajać szybko i wygodnie — mówi Tomasz Domoń, dyrektor regionalny ds. wynajmu w dziale centrów handlowych Echo Investment, które odpowiada za komercjalizację obiektu. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu