Przyspiesza budowa Hanzy Tower

opublikowano: 18-02-2019, 22:00

Po rozwiązaniu w listopadzie 2018 r. przez J.W. Construction umowy z dotychczasowym generalnym wykonawcą, prace nad ukończeniem budowy wieżowca Hanza Tower w centrum Szczecina znacznie przyspieszyły.

Realizowane są przede wszystkim przez lokalne firmy budowlane pod bezpośrednim nadzorem kadry J.W. Construction. To pozwoliło na sprawniejszą organizację budowy i podjęcie decyzji, aby na jej teren sprowadzić najnowocześniejszą pompę do betonu Schwing (na wysokość 12. kondygnacji). Na budowach w Polsce dostępne są tylko dwie pompy takiej klasy. Jak zapowiada deweloper, Hanza Tower będzie najwyższym obiektem biurowo-apartamentowym między Berlinem i Warszawą. W 30-kondygnacyjnym wieżowcu ma się znaleźć prawie 500 luksusowych apartamentów, biur i lokali. W sprzedaży są również apartamenty dla inwestorów w najem. Zakończenie prac planowane jest na czerwiec 2020 r.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy