Pucuj miasteczko przez rok

opublikowano: 27-02-2013, 00:00

Złap kontrakt

Urząd Miejski w Proszowicach, nieopodal Krakowa, szuka firmy, która od początku kwietnia 2013 r. do końca marca 2014 r. będzie dbała o czystość ulic i placów miejskich, zajmie się obsługą publicznych szaletów, konserwacją zieleni, znaków drogowych oraz utrzymaniem w należytym porządku grobów żołnierskich na czterech okolicznych cmentarzach. Do jej obowiązków będzie należało m.in. nasadzanie kwiatów, zakup i ustawianie zniczy, pranie flag, ale też uszczelnienie przeciekającego dachu w szalecie, czyszczenie przepustów na rowie w miejskim parku czy usuwanie usterek wiat na przystankach komunikacji miejskiej. O kontrakt mogą ubiegać się firmy dysponujące przynajmniej jednym egzemplarzem następujących urządzeń: zamiatarki ulicznej, zamiatarki uliczno-chodnikowej, śmieciarki bezpylnej i polewaczki. Kosiarki trawnikowe spalinowe i wykaszarki spalinowe potrzebne są już dwie. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

18.03

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Jolanta Szaleniec kierowniczka wydziału gospodarki komunalnej tel.: 12-386 10 05 wew. 142

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu