Puls Przedsiębiorcy – 27 lipca 2005

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 27-07-2005, 07:31

Mała firma to czasami spore kłopoty. Między innymi z uzyskaniem pożyczki w banku. Najmniejsze podmioty nie są często w stanie udokumentować wiarygodności kredytowej, nie posiadają majątku, który mógłby stanowić zabezpieczenie kredytu. Co w takim wypadku ma zrobić „mikro” przedsiębiorca? Zgłosić się do Funduszu Mikro, który działa na polskim rynku od ponad 10 lat.

Mała firma to czasami spore kłopoty. Między innymi z uzyskaniem pożyczki w banku. Najmniejsze podmioty nie są często w stanie udokumentować wiarygodności kredytowej, nie posiadają majątku, który mógłby stanowić zabezpieczenie kredytu. Co w takim wypadku ma zrobić „mikro” przedsiębiorca? Zgłosić się do Funduszu Mikro, który działa na polskim rynku od ponad 10 lat. Więcej informacji w tym temacie można znaleźć w „Przedsiębiorcy”, dodatku „Pulsu Biznesu” oraz tutaj.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Puls Przedsiębiorcy – 27 lipca 2005