Puls Przedsiębiorcy – 9 lutego 2006

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 09-02-2006, 08:04

Coraz donośniej słychać głosy przedsiębiorców doprowadzonych do bankructwa i na skraj psychicznego rozstroju przez niesłuszne decyzje różnych organów państwa (m.in. urzędów skarbowych, policji, prokuratury). Szef firmy, który bezzasadnie trafił za kratki, ma prawo do odszkodowania od państwa. Ale uzyskanie odszkodowania to droga przez mękę.

Coraz donośniej słychać głosy przedsiębiorców doprowadzonych do bankructwa i na skraj psychicznego rozstroju przez niesłuszne decyzje różnych organów państwa (m.in. urzędów skarbowych, policji, prokuratury). Szef firmy, który bezzasadnie trafił za kratki, ma prawo do odszkodowania od państwa. Ale uzyskanie odszkodowania to droga przez mękę. O sprawie pisze w czwartkowym „Przedsiębiorcy” dziennik „Puls Biznesu”. Artykuł można również przeczytać tutaj.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane