Raiffeisen przyjazny biznesowi

SW
opublikowano: 06-02-2012, 00:00

KONKURS

Raiffeisen Bank został laureatem w kategorii Bank Uniwersalny w XIII edycji konkursu Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Doceniono w nim „włączenie przodujących osiągnięć nauki i praktyki zarządzania do kierowania bankowością małych i średnich przedsiębiorstw oraz wdrożenie i rozwój innowacyjnych produktów bankowych w zakresie bankowości elektronicznej, a także za znaczący wkład w rozwój polskiego rynku faktoringowego, w tym również udostępnienie usług tego rodzaju mikrofirmom”. Jednocześnie po raz siódmy z rzędu do Raiffeisenu trafiło Godło Promocyjne Bank Przyjazny dla Przedsiębiorców. Raiffeisen Bank obsługuje ponad 20 tys. mikrofirm i kilkanaście tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw.

Konkurs jest organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Polsko-Amerykańską Fundację Doradztwa dla Małych Przedsiębiorstw i ma na celu wspieranie współpracy między instytucjami finansowymi a przedsiębiorcami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane