Rajska Jabłoń: sprzedane 80 proc. I fazy

Radosław Górecki
02-07-2002, 00:00

W Jabłonnie pad Warszawą powstaje osiedle Rajska Jabłoń, realizowane przez dewelopera Mennica Invest. Inwestor poinformował, że w osiedlu mogącym pomieścić 1 tys. osób sprzedano 80 proc. lokali realizowanych w I fazie i 40 proc. w II fazie. Planowana jest także budowa III fazy, jednak jej rozpoczęcie nastąpi w chwili, gdy rynek mieszkaniowy wyraźnie się ożywi. W Rajskiej Jabłoni najlepiej sprzedają się mieszkania o powierzchni 28-40 mkw. Łączna powierzchnia wszystkich lokali to ponad 18 tys. mkw.

Mennica Invest to spółka w której 100 proc. udziałów posiada Mennica Państwowa. Deweloper koncentruje się na działalności deweloperskiej na rynku warszawskim. Mennica Invest zbudowała między innymi biurowiec Aurum w Warszawie, 33 domy jednorodzinne w Łomiankach, apartamentowiec przy ul. Polnej w Warszawie, obiekt mieszkaniowy Zielony Dom i osiedle Rajska Jabłoń.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Rajska Jabłoń: sprzedane 80 proc. I fazy