Rekomendacje

DI
opublikowano: 01-03-2011, 00:00

Rekomendacje

Agora: redukuj

Analitycy Domu Maklerskiego BDM w raporcie z 23 lutego wydali rekomendację "redukuj" dla akcji Agory z ceną docelową 24 zł. Raport został wydany przy cenie 25,9 zł.

"Spodziewając się pogorszenia wyników Agory w I i II kwartale 2011 roku, na podstawie naszej wyceny, wydajemy zalecenie redukuj z ceną docelową 24 zł. Uważamy, że w najbliższych kwartałach 2011 roku rozczarować mogą wyniki segmentu prasy codziennej, które w 2010 roku pomimo spadających wpływów reklamowych, okazały się dobre. Pozytywna kontrybucja ze strony sieci kin zniweluje spadki w prasie codziennej dopiero w drugim półroczu" — czytamy w ra-porcie.

Według analityków DM BDM wyniki Heliosa z pierwszego kwartału 2011 roku, podobnie jak w czwartym kwartale 2010 roku, również mogą być poniżej wcześniejszych oczekiwań rynku.

"W samym styczniu 2011 roku, według naszych szacunków, wartość sprzedaży biletów do kin w Polsce spadła o około 35 proc., licząc rok do roku. Dlatego wyraźnej, pozytywnej kontrybucji dla całej grupy oczekujemy dopiero w III i IV kwartale tego roku (II kwartał z reguły jest najsłabszym okresem dla multipleksów w Polsce)" — napisano w raporcie.

Echo: kupuj

Analitycy Citigroup podwyższyli rekomendację dla akcji Echa Investment do "kupuj" z "trzymaj".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Cena , Ceny , Kino